Informační stránka o programu skype

VoIP telefonování

Jedná se o levnou alternativu pro domácnosti či firmy na poli telekomunikačních služeb. Pokud nejste spokojeni s kvalitou, nabízenými službami nebo cenami vašeho současného poskytovatele telefonního spojení, je VoIP telefonie to pravé pro vás. Základ této služby spočívá v přenosu hovorů v digitální formě skrze současnou internetovou síť.

V dnešní době navíc existuje asi 300 různých firem (VoIP operátorů), kteří se starají o služby spojené s provozem právě internetové telefonie.

Není tedy nic jednoduššího než si najít ve vašem oblíbeném vyhledávači, některého z poskytovatelů, seznámit se s jeho nabídkou a posléze objednat jeho služby. On se již postará o kompletní řešení, které vám sám navrhne a hlavně bude celou dobu spravovat.

Pro vás to znamená jediné – pro VoIP telefonování budete potřebovat speciální telefon, který lze zapojit přímo do síťového zařízení (router) nebo je možné jej připojit pouze k počítači (který je ovšem nutné mít připojen k internetu). Pokud nevoláte často, bude vám pravděpodobně stačit specializovaný software, který pouze nainstalujete na počítač s internetovým připojením, přidáte sluchátka s mikrofonem a po objednání služby a následné registraci zařízení můžete volat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán VoIP podrobnosti a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Stahnu.cz - programy a hry na stažení zdarma pro váš počítač. Vybírat můžete z široké nabídky méně či více známých aplikací