Informační stránka o programu skype

Registrace na Skype

Jak se registrovat? Zde máte jednoduchý návod. Jelikož je skype internetová služba, budete potřebovat připojení k internetu. Ve vašem oblíbeném vyhledávači zadejte slovo „skype“ a přejděte na hlavní stránku programu Skype. Pokud se vám web otevře v angličtině, přepněte si jej do češtiny, ať v tom nemáte zmatek. (Jednodušeji jde vše tak, že přejdete SEM)

V horní části stránky najdete tlačítko „registrovat se“. Na něj klikněte a otevře se vám webový formulář, který je třeba pečlivě vyplnit. Registrace na skype není složitá, ale je potřeba dodržovat postup, který stránky vyžadují.

Důležité jsou povinné údaje – jméno, příjmení, emailová adresa, kterou je třeba ještě znovu zapsat, aby se zajistilo, že vám veškeré další informace přijdou. Poté můžete vyplnit několik nepovinných údajů (věk, místo narození, atd.). Na konci stránky jsou umístěna nejdůležitější pole. Musíte si zvolit přezdívku, pod kterou vás budou moci vaši přátelé na skypu najít. Při volbě přezdívky nebo také Skype jména je potřeba se řídit několika věcmi: jméno musí být unikátní (webové stránky samy určí, zda si dané jméno vybral již někdo před vámi či nikoli), může obsahovat pouze písmena nebo číslice, nic jiného a musí být dlouhé 6 – 32 znaků. Pokud máte jméno zvoleno, přichází nejdůležitější část – volba hesla: heslo musí být dlouhé 6 – 20 znaků, opět může obsahovat pouze písmena a číslice. Přezdívku i jméno je dobré si zapamatovat, abyste se příště mohli do svého účtu opět dostat.

Na závěr pouze vyplňte ochranu před neoprávněnými uživateli a počkejte, až vám na vaši adresu přijde potvrzovací email. V něm klikněte na aktivační odkaz a váš účet bude připraven k okamžitému použití. Poté už stačí spustit nebo stáhnout a nainstalovat program skype. Přímo v něm se můžete přihlásit a volat a psát vašim přátelům.

Komentáře jsou uzavřeny.

Stahnu.cz - programy a hry na stažení zdarma pro váš počítač. Vybírat můžete z široké nabídky méně či více známých aplikací