Informační stránka o programu skype

Stáhnout skype zdarma

Program Skype získal svou popularitu především díky své funkci bezplatného telefonování přes internet.

Pro úspěšné spojení stačí zdarma stáhnout a nainstalovat program Skype, jehož volně dostupná licence je k dispozici na mnoha serverech.

Po vytvoření uživatelského účtu máte možnost spojit se s jakýmkoliv dostupným uživatelem z celého světa. Za telefonování neplatíte žádné peníze a stačí Vám pouze připojení k internetu.

Program Skype je neustále vyvíjen, jeho jednotlivé funkce se zdokonalují a přidávají se stále nové. Nynější úroveň je především plně profesionální a poskytuje vysoký klientský servis domácnostem i firmám celého světa. Proces kompletní instalace je velmi jednoduchý, instalační průvodce vás sám navede až k samotnému spuštění. Aktuální verzi programu Skype si zde můžete samozřejmě zdarma stáhnout a to v kompletně českém provedení.

Při prvním přihlašování si založíte nový účet se jménem, pod kterým se chcete v internetovém volání ostatním uživatelům zobrazovat. Zvolte si takový název kontaktu, který je Vám blízký a podle kterého Vás budou přátelé moci nalézt. Ihned po registraci se můžete pustit do bezplatného užívání programu a okamžitě začít šetřit peníze za volání.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Komunikační program Skype, Skype speciality a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Stahnu.cz - programy a hry na stažení zdarma pro váš počítač. Vybírat můžete z široké nabídky méně či více známých aplikací