Informační stránka o programu skype

Instalace Skype

Instalace programu Skype je velmi jednoduchá. Po bezplatném stažení aktuální verze v českém jazyce spusťte instalační soubor programu Skype. Průvodce celou instalací je velmi přehledný a proces uvedení do chodu Vám zpříjemní svou jednoduchostí a uspořádaností.

Po úspěšném nainstalování je pro plnohodnotné užívání nutné vyplnit registrační formulář programu Skype. Při prvním přihlašování si založíte nový účet se jménem, pod kterým se chcete v internetovém volání ostatním uživatelům zobrazovat. Zvolte si takovou přezdívku, který je Vám blízký a podle kterého Vás budou přátelé moci nalézt.  Ihned po dokončení registrace je možné začít telefonovat do celého světa.

Po dokončení instalace a úspěšném zaregistrování je možné přidávat si do Vašeho telefonního seznamu nové kontakty. Své přátele najdete podle jejich zaregistrovaného jména nebo přezdívky, pokud budou zrovna připojení, ihned jim můžete zavolat.  Program dobře zabezpečte proti zneužití, zvolte takové heslo, které není lehké uhodnout a kombinuje číslice i písmena. Jestliže využívá počítač více uživatelů, správně program ukončete. Zabráníte tak zneužití svých dat.

Návod na instalaci programu skype naleznete na download serveru mujsoubor.cz.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Komunikační program Skype, Skype speciality a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Stahnu.cz - programy a hry na stažení zdarma pro váš počítač. Vybírat můžete z široké nabídky méně či více známých aplikací